Objednávky plošiny mobil: 721 445 897

Montážní plošiny Brno, Martin Velčovský

Pronájmem plošiny se zabýváme od roku 2008. Nabízíme Vám montážní plošinu na podvozku nákladního auta značky Ruthmann, která je známá bezpečnou, a odolnou konstrukcí.

Větší dosahy naší plošiny 25 m výška, 16,5 m stranový dosah, hmotnost jen 7,5 tun, snadná ovladatelnost a kvalifikovaná obsluha jsou zárukou vaší spokojenosti.

Pracujeme i o víkendech, svátcích a v nočních hodinách, bez příplatků.

Další technické informace najdete na kartě technické údaje. Rádi vám poradíme na tel. 721 445 897.

Foto naší auto plošiny

Pracovní plošina 25 m, boční dosah 16,7 m, teleskopická. Autoplošina na voze Man 7,5 tun. Martin Velčovský Pracovní plošiny Díky druhému pomocnému ramenu naší montážní plošiny, ovládaném v rozsahu 180 stupňů se dostaneme nad vodorovné překážky a poradíme i s dráty el. vedení i nedostatkem prostoru. Montážní plošiny Brno Velčovský. Autoplošina Ruthmann 25 m, 16 m Boční dosah, 7,5 tun hmotnost. Pracovní plošiny Brno Velčovský Pronájem manipulační plošiny Brno, Futurum. Montáž reklamy.

Takto vypadá montážní plošina kterou vám nabízíme. Fotografie naší práce naleznete níže.

Pronájem plošiny, všeobecné informace

Stanoviště pro výjezdy plošiny

Výjezdy auto plošiny Brno, ulice Vídeňská areál Heim Trade (bývalé Vojenské stavby).

Pronájem plošiny Brno a ČR, objednávka

Pronájem plošiny realizujeme v Brně a celé ČR. U pracovního výkonu při práci s pracovní plošinou jsem vždy přítomen. Možnosti ovládání plošiny jsou dvě.

  1. ze spodku plošiny mnou, dle instrukcí vašich pracovníků.
  2. z koše plošiny, vašimi pracovníky. Po zaškolení tj. ukázka práce se strojem, vašim pracovníkům.

Objednávku plošiny můžete provést na tel. 721 445 897.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Fotogalerie práce s montážní plošinou

Práce s plošinou v Brně, vývěs velkoplošného reklamního baneru. při vmanipulování se přes překážky využíváme druhé rameno naší montážní plošiny. Využití autoplošiny v oblasti energetických staveb. Montáží plošiny Brno Velčovksý Autojeřáby Velčovský Brno. Práce s autojeřábem a naší pracovní plošinou ( 25 m). Pronájem plošiny v Brně. Foto montážní plošiny r. 2009. Vývěs velkoplošného reklamního baneru z plošiny. Provádíme práce až do výšky 25 m. Výstavba, opravy, údržby, stěhování nábytku... . Příklady využití naší pracovní plošiny Využití vysokozdvižné auto plošiny v energetice. Pronájem plošiny firmě Rex Plzeň s. r. o. Firma Velčovský.

Odkazy plošiny Brno

Náš hlavní web určený prezentaci pronájmu plošiny Pronájem pracovní plošiny Brno – Velčovský, náš hlavní web

Reference pronájmu plošiny od Dispečink.com

Firma Velčovský – plošiny a jeřáby je našim spolehlivým partnerem. Je námi doporučována jak stavebním firmám, tak i soukromým osobám k jejich plné spokojenosti. Je našim partnerem téměř od počátku fungování Dispečinku strojů. Zkušenosti pana Martina Velčovského s plošinami, jeřáby, ale také s internetovou propagací, využíváme ke zdonalování také našich služeb.

Petr Feller jednatel společnosti Dispečink.COM, spol. s r.o.

Systémy pronájmu stavebních strojů a techniky jsou nástrojem ke snižování nákladů ve stavebnictví.

Doporučujeme, odkazy, petiční akce:

Petiční akce na webu falungong.cz prostřednictvím které můžete vyjádřit svůj nesouhlas s nelidskými zločiny páchanými na lidech kteří se rozhodli snažit se žít podle principu pravdiovsti, soucitu a snášenlivosti, tedy praktikují Falun Gong. O to smutnější je fakt že se tak děje v Číně, velké a významné zemi. NEBUĎTE LHOSTEJNÍ! Podpořte nás.
Děkuji za všechny.

http://falungong.cz/

Komunismus, hrozba současnosti:

https://www.lpbh.org/…soucasnosti/